KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848101
nr 1284 8101
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Fritt efter Bonnard, monogramsignerad. Olja på duk, 81x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:15:23
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler